Kurumsal

Şirketimiz Özdemir Porselen Seramik Kupa Promosyon İmalat Sanayii ve Ticaret 2005 yılı başında kurulmuş olup, Güral Porselen ana bayii olup seramik kupa imalatı da yapmaktadır. Henüz genç bir firma olmamıza rağmen sektörde hem imalatçı hem yetkili bayii konumunda hizmet vermekteyiz. Bu başarımız deneyimimiz, sektörü tanımamız ve siz değerli müşterilerimizin desteği ile olmuştur. Porselen sektörünün devleri arasında yer alan ‘Güral Porselen’in yetkili bayii olmamızda bu başarımızı perçinlemektedir.

Genellikle otel grubu porselen takımları, porselen kupalar ve çeşitli porselen hediyelik eşyalar firmamızın önem verdiği gruplardır. Bütün bu ürünlerin firma logo baskılı olarak müşterimize ulaşması için, ürün model seçiminden logo tasarımı, baskısı dahil tüm aşamaları firmamız tarafından yapılmakta ve baskı kalitesi olarak da garanti verilmektedir. Ayrıca promosyon alanında porselen ürünleri, sizin istekleriniz doğrultusunda ustalıkla işleyen firmamız sizlere bu alanda da hizmet vermektedir. Firmamız matbaacılık sektörü olarak ta sizlerin her türlü ihtiyacını karşılamaktadır. Bütün bu hizmetlerin yanı sıra Güral Porselen ürünlerini perakende olarak da müşterilerimize mağazamızda sunulmaktadır.

Amacımız en iyi ürünü, en doğru zamanda, en kaliteli şekilde ve mümkün olan en ekonomik fiyatla sizlere sunabilmek. Çünkü bütün bu maddeler gerçekleştiğinde karşılıklı oluşan güven ve uzun soluklu dostlukların kolay kolay yıkılmayacağını düşünüyoruz. Henüz genç bir firma oluşumuza rağmen bütün bu hizmetleri veriyor olmak, siz değerli müşterilerimizin de beğenisini kazanmak firmamıza ayrı bir heyecan katmakta ve bizleri daha çok motive etmektedir. Bizde daha çok çalışarak sizlere daha iyi hizmet verebilmeyi amaçlıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin bu desteği ve memnuniyeti oldukça, ilerde çok daha geniş bir ürün yelpazesi ve yeni projelerle büyüyerek birlikte olacağız.